Filtruj

Tagi

Kolor

ilość zawieszek/stópek

łańcuszek

Szukaj

Naszyjniki

Naszyjniki to nieodłączny element każdej udanej stylizacji. Sprawdzają się zarówno w stylizacjach na specjalne okazje, jak i tych casualowych na co dzień.

Spersonalizowane naszyjniki marki Myclover to gama rozmaitych, autorskich wzorów stworzonych z myślą o różnorodnych gustach naszych Klientów. Dzięki powierzchni przeznaczonej na własny grawer, naszyjniki są idealnym prezentem na urodziny, walentynki, rocznicę lub w celu upamiętnienia ważnego wydarzenia jak np. I Komunia Święta lub Chrzest.

Naszyjniki marki Myclover to wyroby tworzone własnoręcznie, z niezwykłą dokładnością i pasją, które jako pamiątka lub prezent zostaną z nami na długie lata.

W naszych projektach staramy się używać prostych form i symboli, takich jak serce, okrąg, znak nieskończoności. Dzięki temu, już na pierwszy rzut oka widać unikalne znaczenie biżuterii – wartości miłości, rodziny i trwałości. Naszym celem jest zapewnienie klientom prezentu na każdą okazję, tak by wszystkie dobre słowa i emocje mogły dalej krążyć po śwecie.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj