! ♥ ! Darmowa Dostawa od 250zł ! ♥ !

 

Pamiątki okolicznościowe ze srebra

Niektóre podniosłe chwile zapamiętamy do końca życia. Paradoksalnie, tym większą czujemy wówczas potrzebę ich utrwalenia, czy to na przykład na fotografii, poprzez wpis w rodzinnej kronice, czy za pośrednictwem biżuterii o wyjątkowej formie.

Biżuteria okolicznościowa w ostatnich latach ponownie nabiera popularności i jest szczególnie często wybierana jako podarunek dla rodziców małych dzieci – choć nie tylko.

Czym charakteryzują się nasze pamiątki okolicznościowe? Wytwarzamy je ze srebra próby 925, by mieć pewność, że posłużą w swej roli przez naprawdę długi czas. Biżuteria dostępna w MyClover to w stu procentach rodzima produkcja – wszystkie pamiątki okolicznościowe ze srebra wytwarzamy na miejscu, w naszej pracowni. Do tego własnoręcznie: od odlewu po oszałamiający efekt końcowy.

Biżuteria okolicznościowa dla młodych rodziców

Wspomnieliśmy już, że biżuteria okolicznościowa najczęściej pojawia się w kontekście obdarowywania świeżo upieczonych rodziców. Ma to podłoże w naszej tradycji, wedle której jednym z popularnych prezentów z okazji chrztu jest właśnie drobiazg wykonany ze srebra. W MyClover znajdziesz srebrne grzechotki, smoczki czy łyżeczki – idealne do podarowania na chrzest lub z okazji przystąpienia do pierwszej komunii.

Pamiątki okolicznościowe z wizerunkami świętych

W naszej ofercie figuruje również biżuteria okolicznościowa przedstawiająca wizerunki Jezusa i Matki Boskiej. To trafiony wybór na elegancki upominek z okazji pierwszej komunii lub bierzmowania. Może również stanowić pamiątkę odbytej pielgrzymki.

Biżuteria dla… mola książkowego?

Przeglądając nasze pamiątki okolicznościowe, natkniesz się również na srebrną zakładkę do książki. Ten oryginalny wyrób także stanowi dobry pomysł na trafiony prezent, z tak istotnych okazji, jak urodziny, zdanie matury, ukończenie ważnego egzaminu lub obrona dyplomu. To świetny prezent dla uczniów, nauczycieli (na przykład na koniec roku szkolnego), a także dla wszystkich wielbicieli książek.

Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, możesz się więc spodziewać, że w naszej ofercie systematycznie pojawiać się będzie nowa biżuteria okolicznościowa – aby te najważniejsze wydarzenia naszego życia mogły być wspólnie wspominane przez wiele lat!


Pamiątki okolicznościowe

  • nowość
  • nowość
  • nowość
Srebrna grzechotka  Silk + grawer Srebrna grzechotka Silk + grawer
Producent: myClover
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Srebrna grzechotka Pierwszy ząbek Srebrna grzechotka Pierwszy ząbek
Producent: myClover
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
Srebrna Łyżeczka Heart + grawer
Srebrna Łyżeczka Heart + grawer
Producent: myClover
Cena: 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Srebrny Medalik + grawer Srebrny Medalik + grawer
Producent: myClover
Cena: 139,00 zł
zobacz więcej
Srebrny medalik Maryjka + grawer Srebrny medalik Maryjka + grawer
Producent: myClover
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl