Filtruj

Tagi

Kolor

Wzór

Szukaj

Pamiątki okolicznościowe

Pamiątki okolicznościowe marki Myclover to kwintesencja sztuki jubilerskiej. Najwyższej jakości srebro w połączeniu z niebanalnymi wzorami i ciekawymi rozwiązaniami tworzą wyroby jedyne w swoim rodzaju, które zachwycą nawet największych koneserów piękna. 

Spersonalizowane pamiątki ze srebra wśród, których znajdują się grzechotki, smoczki czy łyżeczki, cieszą się szczególnym zainteresowaniem jako prezent na Chrzest, I Komunię Świętą oraz Roczek. Grawerujemy nie tylko wyroby, do pamiątek w opakowaniu dodajemy również tabliczkę z dowolną dedykacją upamiętniającą ważny dzień. Szukając prezentu na Chrzest czy I Komunię Świętą w naszej ofercie znaleźć można również pamiątki o typowo religijnym charakterze takie jak medaliki z postaciami świętych.

Dzięki możliwości wygrawerowania imienia dziecka, daty przyjęcia sakramentu lub dedykacji, pamiątka okazjonalna nabiera jeszcze bardziej unikalnego wydźwięku.

Prezenty dla dzieci z tak szczególnych okazji muszą przetrwać wiele lat, aby nabrać wartości sentymentalnej, w związku z tym wszystkie pamiątki okazjonalne marki Myclover wykonywane są ręcznie z najwyższej próby srebra i z największą dbałością o szczegóły. 

W naszej ofercie znajdują się również bardziej uniwersalne pamiątki ze srebra. Wśród nich największą popularnością cieszy się srebrna zakładka do książek, która jest świetnym prezentem dla każdego mola książkowego. Zakładka ma kształt pióra, do którego przymocowany jest delikatny łańcuszek zakończony zawieszką z wizerunkiem sowy. Ważnym elementem zakładki jest możliwość wykonania grawerunku. To właśnie dzięki wygrawerowaniu cytatu, sentencji, życzeń lub podziękowań pamiątka ze srebra staję się bardziej osobista i bliska sercu. Sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego, upamiętnienia ważnego wydarzenia czy urodzin.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj