Szukaj

O nas

     Pracownia myClover powstała w maju 2019 roku, w wyniku wieloletniej współpracy doświadczonego jubilera oraz absolwentek Wzornictwa gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Połączenie praktyki jubilerskiej z projektowaniem produktu, umożliwiło stworzenie wyjątkowej biżuterii. Tradycyjne-manualne metody pracy, uzupełnione o najnowocześniejsze technologie, pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości. Wszystkie elementy powstają ręcznie, z dbałością o najdrobniejszy detal. MyClover działa lokalnie na terenie Trójmiasta, korzystając ze współpracy z innymi firmami. Jednak cała magia dzieje się w pracowni na Gdańskim Śródmieściu.

     Wyroby jubilerskie, które powstają w pracowni myClover, są nie tylko piękną ozdobą. Najważniejszy jest przekaz, jaki ze sobą niosą. Dzięki biżuterii możemy przekazać emocje, wspomnienia, życzenia. Zachować w pamięci najpiękniejsze chwile, osoby lub wydarzenia. 

W ten sposób ze zwykłej ozdoby tworzy się indywidualny, najbliższy sercu skarb. Każdy wyrób pochodzący z pracowni niesie ze sobą historie o miłości, narodzinach, radości, itp.

     Głównym celem myClover jest stworzenie nośników dobrej energii. Produkt, który trafia do klienta jest efektem jego współpracy z pracownią – klient wyraża swoje emocje, życzenia przez słowa, a myClover trwale umieszcza je na swoich wyrobach.

Świadomość, że produkty często towarzyszą w najważniejszych chwilach w życiu, wymaga stworzenia biżuterii o najwyższym standardzie. Dlatego wykonana jest z najwyższej próby srebra 925, często z użyciem kryształów Swarovskiego lub złocenia. Laserowe grawerowanie oraz manualne wykończenie do ostatniego etapu, tworzą precyzyjny, spersonalizowany wyrób artystyczny.

  • 504257647
  • 509509107
  • shop@myclover.pl 
  • ul. Żabi Kruk 14, 80-822 Gdańsk
  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:30


  Pytania?

  Cena zestawu: %bundleSum%
  Anuluj