! ♥ ! Darmowa Dostawa od 250zł ! ♥ !

 

O nas
myClover - o nas - zdjęcie

 

Pracownia myClover powstała w maju 2019 roku, w wyniku wieloletniej współpracy doświadczonego jubilera oraz absolwentek wzornictwa gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Połączenie praktyki jubilerskiej z projektowaniem produktu umożliwiło stworzenie wyjątkowej biżuterii. Tradycyjne, manualne metody pracy, uzupełnione o najnowocześniejsze technologie, pozwalają na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Wszystkie elementy powstają ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. MyClover działa lokalnie na terenie Trójmiasta, korzystając ze współpracy z innymi firmami. Cała magia dzieje się w pracowni na gdańskim Śródmieściu. 

Wyroby jubilerskie, które powstają w pracowni myClover, są nie tylko piękną ozdobą. Najważniejszy jest przekaz, jaki ze sobą niosą. Dzięki biżuterii możemy wyrazić emocje, utrwalić wspomnienia, złożyć życzenia. Zachować w pamięci najpiękniejsze chwile, osoby lub wydarzenia. 

W ten sposób ze zwykłej ozdoby tworzy się indywidualny, najbliższy sercu skarb. Każdy wyrób pochodzący z pracowni niesie ze sobą historie o miłości, narodzinach, radości itd. 

Głównym celem myClover jest stworzenie nośników dobrej energii. Produkt, który trafia do Klienta, jest efektem jego współpracy z pracownią – Klient wyraża swoje emocje i życzenia poprzez słowa, a myClover utrwala je na swoich wyrobach. 

Nasze produkty często towarzyszą najważniejszym chwilom w życiu Klientów. Dlatego wymagamy od siebie stworzenia biżuterii o najwyższym standardzie – wykonujemy ją z najwyższej próby srebra 925 i złota próby 333 lub 585, często z użyciem kryształów Swarovskiego lub złocenia. Laserowe grawerowanie oraz manualne wykończenie do ostatniego etapu tworzą precyzyjny, spersonalizowany wyrób artystyczny.

A tak powstaje nasza biżuteria!

  • 509 509 107
  • shop@myclover.pl
  • ul. Żabi Kruk 14, 
  • 80-822 Gdańsk
  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:30

Pytania?

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl