Filtruj

Tagi

Kolor

Ilość - para stópek

kolor

Szukaj

Bransoletki

Bransoletki niezmiennie od setek lat zdobią kobiece nadgarstki. Na przestrzeni wieków bransoletki zmieniały swoją formę, kształt czy też materiały, z których były wykonywane. Jedno się nie zmieniło, nadal są piękną ozdobą na ręce każdej kobiety. Bransoletki ze srebra z naszej pracowni w 100% wykonywane są ręcznie, począwszy od odlewu, aż po najwyższej jakości grawer z sentencjami naszych Klientów. Grawerowane bransoletki to wyrób, który świetnie sprawdzi się przy każdej stylizacji, nada jej charakteru, blasku, a co najważniejsze sprawi, że bliskie naszemu sercu sentencje, imiona czy daty zawsze będą z nami. 

Przykładem jest srebrna bransoletka Infinity Heart, która jest wyrobem niezwykle delikatnym, kobiecym i co najważniejsze z miejscem na grawer. Powyższa kombinacja tworzy z niej niezaprzeczalny ideał wśród prezentów jakie można komuś sprawić z okazji urodzin, ważnej rocznicy lub po prostu chcąc przekazać ile ktoś dla nas znaczy.

Dla kobiet, które lubią ciągle coś zmieniać genialnym pomysłem będzie bransoletka modułowa, która zapewnia nieskończenie wiele kombinacji charmsów i zawieszek. Spersonalizowana bransoletka modułowa doskonale sprawdzi się również jako prezent dla bliskiej osoby, której z biegiem lat, przy każdej uroczystości możemy podarować kolejnego charmsa upamiętniającego to wydarzenie.

Bransoletki marki myClover to wyroby tworzone własnoręcznie, z niezwykłą dokładnością i pasją, które wywołały uśmiech i wzruszenie już na tysiącach twarzach naszych zadowolonych Klientów.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj