O nas

myClover

 

Witaj w myClover – pracowni biżuterii personalizowanej, gdzie rzemieślnicza sztuka jubilerska i nowoczesne technologie projektowania oraz grawerowania, harmonijnie łączą się w jedno.

Nasza marka to nie tylko pracownia, to także kawałek naszych serc i pasji.

Nasz zespół tworzą zarówno doświadczeni jubilerzy z wieloletnim stażem, jak i młodzi twórcy. W myClover, kreatywność i tradycja spotykają się przy jednym stole.

Nasza pracownia znajduje się w klimatycznym, industrialnym budynku w
samym sercu Gdańska. To właśnie tutaj, w hałasie szlifierek polerskich,
myjek ultradźwiękowych i laserów grawerujących, rodzi się magia naszej biżuterii.

Wyroby, które tworzymy, to nie tylko ozdoby, ale także wspomnienia i emocje, które będziesz mógł nosić przy sobie przez lata. Nasze wyroby pozwalają zachować szczególne daty, imiona, życzenia lub inspirujące słowa w trwały sposób na srebrze lub złocie.

Pozwól nam uczynić Twoje wspomnienia nieprzemijającymi, które z dumą będziesz nosić, czerpiąc z nich inspirację każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy Cię do myClover, gdzie tworzymy biżuterię z sercem
i bliską sercu. Bądź częścią tej historii.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Tomasz Steller

– twórca marki myClover wraz z zespołem

tomek zdjecie

5 kluczowych cech, które wyróżniają myClover

  1. RZEMIOSŁO – Wszystkie produkty zostały zaprojektowane na naszych stołach i tworzone są wyłącznie w naszej pracowni w Gdańsku.

  2. JAKOŚĆ – Wyroby, które u nas powstają zawsze podlegają ręcznemu polerowaniu, a szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji i detali. Dlatego też wiele naszych wyrobów okolicznościowych znajdziesz w najlepszych salonach jubilerskich w całym kraju.

  3. SATYSFAKCJA – Dla nas istotne jest Twoje zadowolenie. Dlatego poza standardowym okresem gwarancji, oferujemy możliwość przesłania nam zamówienia w dowolnym momencie po zakupie, jeśli ulegnie on uszkodzeniu lub potrzebuje odświeżenia. Gwarantujemy, że naprawimy go po możliwie minimalnych kosztach.

  4. PERSONALIZACJA – Na większości naszych wyrobów istnieje możliwość grawerowania. Możemy profesjonalnie, laserowo, umieścić dowolny przesłany przez Ciebie tekst, a także prostą grafikę lub symbol – wszystko, co ma dla Ciebie znaczenie.

  5. WARTOŚĆ – Do produkcji używamy wyłącznie srebra próby 925 oraz złota w próbach 333 i 585. Zatem każdy nasz wyrób zachowuje wartość użytego kruszcu. Na każdym produkcie spod naszej ręki znajdziesz właściwe oznaczenie próby srebra lub złota, oraz nasz zarejestrowany znak producenta. Nie znajdziesz u nas produktów z posrebrzaną, ani pozłacaną stalą czy innymi stopami metali.

certyfikat

Ostatnie z bloga

Zobacz co się dzieje w świecie biżuterii.