Naszyjnik Srebrny Kwiat Mandala

89 138 

Srebrny naszyjnik z motywem Mandali to wyjątkowy i stylowy dodatek, który zachwyca swoją delikatnością i znaczeniem. Mandala jest symbolem doskonałości, jedności i cyklu życia. To idealny prezent dla osób, które cenią sobie delikatność, harmonię i symbolikę . Ręcznie wykonany z najwyższej jakości srebra próby 925. Naszyjnik Srebrny Kwiat Mandala doskonale prezentuje się w komplecie z kolczykami. Minimalistyczny design sprawia, że będzie on pasować do każdej stylizacji.

Wyczyść

Total

Opis
  • srebro 925
  • długość łańcuszka: 45 cm

Łańcuszek typu ankier:

ankier

Pielęgnacja biżuterii

Jak dbać o biżuterię?

Dbaj o biżuterię myClover przechowując ją w miejscu wolnym od wilgoci. Unikaj kontaktu z kosmetykami, perfumami i wodą. Zdejmuj ją przed snem. Nienoszoną biżuterię trzymaj w oddzielnym opakowaniu, aby uniknąć zarysowań i innych uszkodzeń.

Ciemnienie biżuterii

Czasami biżuteria złota i srebrna ulega naturalnemu procesowi utleniania, co powoduje ciemnienie. Jest to spowodowane reakcją metalu (np. srebra, miedzi, cynku), które znajdują się w stopie. Biżuteria może czernieć w kontakcie z naturalnie agresywnym potem, w reakcji z kosmetykami, a nawet wysoko mineralną wodą. Dlatego zawsze należy zacząć od odkrycia przyczyny czernienia i dopiero wówczas znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Czernienie nie jest permanentne i może zostać łatwo usunięte. Najlepszym i najbezpieczniejszym na to sposobem będzie oddanie biżuterii w ręce ekspertów. W przypadku mocno zanieczyszczonej lub uszkodzonej biżuterii, oferujemy usługę profesjonalnego czyszczenia, polerowania oraz naprawy.

Opinie (0)

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik Srebrny Kwiat Mandala”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zakupiony produkt?*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz naszą stronę internetową?*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz obsługę?*
0/5
* Ocena jest wymagana