PREZENT NA WALENTYNKI? WYBIERZ CHARMS Z WŁASNYM PRZESŁANIEM!

6 1

Walentynki to wspaniała okazja do świętowania dla wszystkich zakochanych! To właśnie 14 lutego warto przełamać utarte schematy i zadbać o to, by cały ten dzień był wyjątkowy dla Twojej drugiej połówki.

Panowie, nie oszukujmy się: to spora odpowiedzialność. W końcu na Waszych barkach spoczywa zorganizowanie wieczoru, który przejdzie do historii Waszego związku!

Ale spokojnie, to tylko brzmi poważnie. Partnerka nie będzie Cię „egzaminować” z tego, jak zaplanowałeś walentynkową randkę. W końcu najważniejsze są Wasze uczucia, a kolacja i prezenty to tylko sposób na to, by je okazać.

Właśnie, prezenty… Nie zapominajmy o tym, że święto zakochanych jest fantastycznym momentem, by jeszcze bardziej zacieśnić relacje między dwojgiem zakochanych ludzi i warto zrobić to za pomocą stosownego podarunku. Co wybrać jako prezent na Walentynki?

prezent na walentynki 1 1

Postaw na elegancki drobiazg

Upominek z tej okazji ma odzwierciedlać Wasze uczucia, a co za tym idzie: warto, by nie wychodził na pierwszy plan, na którym znajdują się relacje między Tobą a partnerką!

Dlatego prezent na Walentynki powinien być przede wszystkim pamiątką tego przyjemnego dnia, a nie centralnym jego punktem.

Nasza propozycja to charms wykonany w całości ze srebra próby 925 lub ze złota próby 333 albo 585!

Co kryje się pod nazwą „charms”? Są to niewielkie zawieszki do bransoletek – stylowe dodatki, występujące w rozmaitych kształtach. U nas znajdziesz wiele różnych odmian tych ozdób, wykonanych ze srebra lub ze złota. Wolisz kształt serca, a może preferujesz coś odbiegającego od typowo walentynkowej tematyki, jak na przykład łapacz snów lub koniczynkę?

prezent na walentynki 2

Jak sprawić, by Twój prezent na Walentynki był jedyny w swym rodzaju?

Charmsy są wspaniałym dodatkiem do noszenia na co dzień i same w sobie stanowią miły upominek. Jest jednak sposób na to, by stały się jeszcze bardziej efektownym prezentem i zapisały się wielkimi literami na kartach historii Twojego związku.

O czym mowa? O personalizacji!

Najlepszym sposobem na prezent, który już zawsze będzie przypominał Twojej partnerce o Waszej legendarnej randce, jest skorzystanie z oferowanej przez nas opcji grawerowania w srebrze lub złocie.

Co warto wygrawerować na charmsie kupowanym jako prezent na Walentynki? Do najpopularniejszych wariantów należą: cytat (na przykład z Waszej wspólnej piosenki, jeśli taką macie), Wasze inicjały albo też krótkie wyznanie miłości.

prezent na walentynki 3

A co jeśli nie wiesz, co dokładnie ma się znaleźć na kupowanej u nas ozdobie? Możesz skorzystać z jednego z naszych haseł, jakie zobaczysz na zdjęciach gotowych produktów. Nie, nie są to zdjęcia poglądowe – prezentujemy na nich prawdziwe, wykonane przez nas charmsy.

Dlaczego grawerowany charms jest dobrym podarunkiem?

Jeśli wciąż się zastanawiasz, czy nasze grawerowane charmsy sprawdzą się jako prezent na Walentynki, zebraliśmy dla Ciebie cztery kluczowe argumenty za tym wyborem.

Po pierwsze, jest to stylowy drobiazg i piękna ozdoba. Do tego niezwykle popularna: wybierając charms, nie ryzykujesz nietrafionego podarunku.

prezent na walentynki 4

Po drugie, dzięki wygrawerowanemu przesłaniu, zakupiony jako prezent na Walentynki charms będzie upamiętniał ważny dzień dla Waszego związku.

Ponadto, dzięki grawerowi będzie on prezentem niezwykle osobistym. A przez to jeszcze bardziej docenianym.

I wreszcie, po czwarte: w ten sposób podarujesz swojej ukochanej coś, czego nie ma nikt inny na całym świecie. Tylko charms zamówiony przez Ciebie będzie zawierał trwały, skierowany do Twojej drugiej połówki tekst.

Kwestia bransoletki

Przed zakupem charmsa zwróć uwagę na to, czy Twoja obdarowywana posiada bransoletkę. Jeśli nie, wcale nie stoi to na przeszkodzie temu, aby kupić charms jako prezent na Walentynki!

Rozwiązanie jest idealne w swej prostocie: podaruj Jej bransoletkę.

Wszystkie nasze charmsy projektujemy tak, aby pasowały do bransoletki modułowej Clover. Oczywiście, nie oznacza to, że nie będą pasować do innych. Wręcz przeciwnie!

prezent na walentynki 5

Dzięki takiemu zestawowi Twój prezent zyska na efekcie „wow”, który nieodłącznie towarzyszy srebrnej i złotej biżuterii w momencie wręczania.

Charms w kształcie serca… a może inny?

Jak już wspomnieliśmy, znajdziesz u nas różnorodne wzory charmsów, które zaprojektowaliśmy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu biżuterii wysokiej jakości. Wszystko po to, aby mieć pewność, że nasze ozdoby okażą się upominkami trafionymi w stu procentach. Pozytywny odzew ze strony Klientów jest najlepszym dowodem potwierdzającym, że sprawdza się to w praktyce.

Który spośród naszych charmsów wpadł Ci w oko? A może chcesz zobaczyć wszystkie wzory? W takim wypadku kliknij TUTAJ.

Idealny prezent na Walentynki?

Tak! Możesz na przykład uczynić z ich wręczania coroczną, walentynkową tradycję!

Nie zamartwiaj się wyborem prezentów, które mogą okazać się nietrafione: wybierz stylowy charms i zachwyć swoją wybrankę wspaniałym podarunkiem, jaki na pewno trafi w jej gusta!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *