Srebrna grzechotka LILLY
Odkryj naszą srebrną grzechotkę “Lilly” – prawdziwie wyjątkową pamiątkę, która kryje w sobie magię tych radosnych momentów związanych z narodzinami dziecka!
Ta malutka, urocza grzechotka to nie tylko zwykły przedmiot; jest to symboliczny wyraz miłości i troski, idealnie pasujący na prezent z okazji Chrztu Świętego, narodzin dziecka czy pierwszego roczku!
Co sprawia, że nasza srebrna grzechotka Lilly jest tak niezwykła?
- Wyjątkowe wykonanie: Grzechotkę produkujemy ze srebra próby 925, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość. Nasza Gdańska pracownia jubilerska tworzy te piękne wyroby ręcznie, z dbałością o każdy detal. Na produkcie widoczna jest próba użytego srebra oraz nasz zarejestrowany w urzędzie probierczym znak producenta.
- Kunszt ręcznie wykonanych detali: Grzechotka Lilly jest niewielkich rozmiarów, wykonana bardzo precyzyjnie i ręcznie polerowana. Przykładamy szczególną wagę do jakości wykonania -grzechotka jest dopracowana w szczegółach, co sprawia, że jest idealnym prezentem i pamiątką na lata.
- Delikatny dźwięk bursztynowych kuleczek: wewnątrz grzechotki umieściliśmy kilka bursztynowych kuleczek, które przy potrząsaniu wydają delikatny, przyjemny dźwięk . To nie tylko piękna dekoracja, ale też subtelny sposób na tworzenie magicznych chwil!
- Personalizacja: nasza grzechotka ma przewidziane miejsca do profesjonalnego grawerowania laserowego. Możesz spersonalizować ją imieniem, datą, a nawet godziną narodzin dziecka (w formie wskazówek zegara) co sprawia, że stanie się ona wyjątkowym prezentem, pełnym emocji i wspomnień. Dodatkowo możemy dołączyć do etui tabliczkę z aniołkiem i wygrawerować według Twoich sugestii. To dodatkowy element, który pozwala wyrazić Twoje życzenia lub dedykację w wyjątkowy sposób.
- Mała, srebrna grzechotka Lilly to nie tylko prezent czy pamiątka, to magia chwil, które zawsze pozostaną w sercu! Wybierz ją, by uczcić te wyjątkowe momenty związane z narodzinami i podaruj coś pięknego i niezapomnianego. Daj tej chwili dźwięk, blask i serce Lilly !
- materiał : srebro 925, kulki bursztynowe
- długość całkowita: około 8 cm
- waga ~10 gram
- ręczne wykończenie
Tabliczka z dedykacją:
- premium – grawerowany laminat
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.