Medalik złoty Aniołek 333

269 463 

Złoty medalik to piękny prezent na uroczyste okazje jak Chrzest czy Pierwsza Komunia. Anioł symbolizuje opiekę i miłość Boską. Idealna pamiątka dla dziecka, któremu chcemy przekazać swoje błogosławieństwo.

2 opinie klienta
Wyczyść
SKU: ZŁ/W/018/333 Kategorie: , , , , Tag:
Opis

Złoty naszyjnik z wizerunkiem aniołka to wyjątkowy prezent, który można wręczyć z miłością i troską na wiele różnych okazji. Oto kilka z tych chwil, kiedy taki naszyjnik może sprawić radość i przekazać wyjątkowe przesłanie: chrzest czy narodziny dziecka, pierwsza komunia święta lub bierzmowanie, urodziny bądź jubileusze, święta Wielkanocne, święta Bożego Narodzenia oraz wiele innych.

Na medaliku możemy wygrawerować imię obdarowywanej osoby, oraz szczególną datę. Może to być data narodzin, data chrztu bądź data innej, wyjątkowej okazji.

Na tabliczce możemy umieścić treść życzeń, maksymalnie jest to 200 znaków.

Medalik złoty Aniołek 333

  • złoto 333
  • długość łańcuszka: 45 cm

Tabliczka z dedykacją:

  • premium – grawerowany laminat
Pielęgnacja biżuterii

Jak dbać o biżuterię?

Dbaj o biżuterię myClover przechowując ją w miejscu wolnym od wilgoci. Unikaj kontaktu z kosmetykami, perfumami i wodą. Zdejmuj ją przed snem. Nienoszoną biżuterię trzymaj w oddzielnym opakowaniu, aby uniknąć zarysowań i innych uszkodzeń.

Ciemnienie biżuterii

Czasami biżuteria złota i srebrna ulega naturalnemu procesowi utleniania, co powoduje ciemnienie. Jest to spowodowane reakcją metalu (np. srebra, miedzi, cynku), które znajdują się w stopie. Biżuteria może czernieć w kontakcie z naturalnie agresywnym potem, w reakcji z kosmetykami, a nawet wysoko mineralną wodą. Dlatego zawsze należy zacząć od odkrycia przyczyny czernienia i dopiero wówczas znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Czernienie nie jest permanentne i może zostać łatwo usunięte. Najlepszym i najbezpieczniejszym na to sposobem będzie oddanie biżuterii w ręce ekspertów. W przypadku mocno zanieczyszczonej lub uszkodzonej biżuterii, oferujemy usługę profesjonalnego czyszczenia, polerowania oraz naprawy.

Opinie (2)

2 opinie dla Medalik złoty Aniołek 333

5,0
Na podstawie 2 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Klara F.

    Piękny słodziak

  2. Daniel Jakóbczak

    Polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zakupiony produkt?*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz naszą stronę internetową?*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz obsługę?*
0/5
* Ocena jest wymagana