Naszyjnik złoty Trzy Serca 585

999 1,798 

Naszyjnik Złoty Trzy Serca 585 – Twój Wyjątkowy Talizman

Nasz Naszyjnik Trzy Serca to połączenie piękna i spersonalizowanej biżuterii. Wykonane z wysokiej próby złota 585 (14k), serca można wygrawerować, tworząc unikalny talizman. Oferujemy nie tylko biżuterię, lecz także emocjonalną wartość. Zamów teraz, by nosić blisko siebie istotne w życiu momenty!

Naszyjnik dostępny również w próbie złota 333 (8k)

 

8 opinii klienta
Wyczyść

Total

Opis

Nasz Naszyjnik Złoty Trzy Serca 585 – Twój Wyjątkowy Talizman

Naszyjnik Trzy Serca nie tylko promienieje pięknem i elegancją, ale także umożliwia spersonalizowanie każdego serca poprzez grawerowanie według Twojego pomysłu! To, co nas wyróżnia, to pasja do detali oraz dążenie do doskonałości w jubilerstwie, co sprawia, że nasz produkt jest naprawdę niezwykły.

Wysoka Jakość i Autentyczność Złota

Każde z trzech serc wykonane jest w całości ze złota 585 (14k) z oznaczeniem prób użytego złota i zarejestrowanym w urzędzie probierczym naszym znakiem producenta.

Nasza staranność w ręcznym polerowaniu tylko podkreśla ich naturalny blask i piękno.

Naszyjnik dostępny również  w próbie złota 333 (8k)

Mistrzostwo w Detalach

Naszyjnik wyróżnia się wymiarami: największe serduszko ma średnicę 2 cm, a waga całej zawieszki wynosi około 2,5 gramów. Serca wiszą na delikatnym, złotym kółeczku o średnicy ~ 5 mm. To pozwala na łatwe przewleczenie ich przez Twój ulubiony łańcuszek lub linkę. Oczywiście, istnieje również opcja nabycia zestawu wraz z naszym pięknym złotym łańcuszkiem o standardowej długości 45cm.

Indywidualne Grawerowanie

Możliwość grawerowania i niepowtarzalny charakter. Każde z serc może zawierać wygrawerowane szczegóły, takie jak imiona Twoich dzieci, istotne daty, sentencje czy inne znaczące informacje. Serce 1 (małe) pozwala na grawer do 10 znaków, serce 2 (średnie) do 12 znaków, a serce 3 (duże) do 16 znaków. To sprawia, że Naszyjnik Złoty Trzy Serca 585 staje się nie tylko biżuterią, ale także emocjonalnym talizmanem, które zawsze będziesz nosić blisko serca.

Unikalność i Doskonałość Wykonania

Zamawiając Naszyjnik Złoty Trzy Serca 585, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości jubilerskiego wyrobu, w całości wykonanego ze złota próby 585 (14k), o wadze około 2 gramów. Każdy naszyjnik jest ręcznie wytwarzany w naszej pracowni w Gdańsku, co zapewnia nie tylko unikalność, ale także doskonałość wykonania, odzwierciedlającą naszą pasję do tworzenia pięknej biżuterii.

Twój Wybór, Twoja Historia

Pozwól uczuciom wybrzmieć i zachowaj ważne chwile blisko serca dzięki Naszyjnikowi Złotemu Trzy Serca 585. To znacznie więcej niż tylko biżuteria – to nasza pasja i historia, którą razem możemy stworzyć. Niech nasz naszyjnik stanie się Twoim wyjątkowym talizmanem, inspirując Cię każdego dnia.

Pielęgnacja biżuterii

Jak dbać o biżuterię?

Dbaj o biżuterię myClover przechowując ją w miejscu wolnym od wilgoci. Unikaj kontaktu z kosmetykami, perfumami i wodą. Zdejmuj ją przed snem. Nienoszoną biżuterię trzymaj w oddzielnym opakowaniu, aby uniknąć zarysowań i innych uszkodzeń.

Ciemnienie biżuterii

Czasami biżuteria złota i srebrna ulega naturalnemu procesowi utleniania, co powoduje ciemnienie. Jest to spowodowane reakcją metalu (np. srebra, miedzi, cynku), które znajdują się w stopie. Biżuteria może czernieć w kontakcie z naturalnie agresywnym potem, w reakcji z kosmetykami, a nawet wysoko mineralną wodą. Dlatego zawsze należy zacząć od odkrycia przyczyny czernienia i dopiero wówczas znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Czernienie nie jest permanentne i może zostać łatwo usunięte. Najlepszym i najbezpieczniejszym na to sposobem będzie oddanie biżuterii w ręce ekspertów. W przypadku mocno zanieczyszczonej lub uszkodzonej biżuterii, oferujemy usługę profesjonalnego czyszczenia, polerowania oraz naprawy.

Opinie (8)

8 opinii dla Naszyjnik złoty Trzy Serca 585

5,0
Na podstawie 8 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Eugenia Chudzicka

  Polecam, cudowne

 2. Adam

 3. Michał

 4. Krystian M.

  Wyjątkowy naszyjnik. Polecam

 5. Damian K.

 6. Izabela

  Przepiękny naszyjnik , w rzeczywistości piękniejszy niż na zdjęciu .

 7. Michał I.

  Bardzo ładne wykonanie. Był to prezent na dzień mamy bardzo udany. Polecam.

 8. Sebastian

  Bardzo ładny

  Obrazek #1 od Sebastian
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zakupiony produkt?*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz naszą stronę internetową?*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz obsługę?*
0/5
* Ocena jest wymagana